KONST / Litografier / Färglitografi 11744152
nr 1174 4152
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Kungliga borgen, Ladugårdsgärdet, Stockholm. Signerad, numrerad 300/300, motivet: 35x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:15:53
7/4 12:07:11
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg